Festyn rodzinny "Pożegnanie lata"

W dniu 16 września 2012 roku w naszej parafii odbył się festyn rodzinny z okazji pożegnania lata. Był to także dzień wizytacji Ks. Bp. Artura Mizińskiego, który i nas z uśmiechem oraz dobrym słowem zaszczycił obecnoscią.

Atrakcji było wiele. Wszyscy chętni mogli strawdzić swoje umiejętności sportowe w wieloboju sprawnościowym, siłowaniu na rękę, rzutach karnych.

Niezwykle atrakcyjne okazały się warsztaty prowadzone przez kadrę Małego Inżyniera. Były one wspaniałym połaczeniem wiedzy z zabawą. Konstruowanie robotów, warsztaty z eksperymentów, zabawy z różnymi przedmiotami, pokazy chemiczne – w tak szerokiej ofercie każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Kadrze dziękujemy za przybycie do nas z tą ciekawą ofertą, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową:www.malyinzynier.pl.

Kolejną niezwykłą atrakcją była możliwość przejażdżki na koniu. Skarogniadosrokaty " Pola" - dzielnie znosiła trud jazdy z małymi i większymi jeźdźcami. To dzięki niej na twarzach dzieci gościł niesamowity uśmiech:)  Dziękujemy instruktorce jazdy konnej i hipoterapeutce pani Hannie Wlazło oraz męzowi i zapraszamy na stronę internetową: www.hipoterapia-lublin.com.pl.

Nie zabrakło tańców integracyjnych zaprezentowanych przez wychowanków naszej Świetlicy. Odbył się także pokaz grupy tanecznej z klubu osiedlowego "Odeon".

Imprezę uprzyjemniły także dmuchany zamek i zjeżdżalnia oraz trampolina.

Nasza Świetlica zgodnie z tradycją przygotowała loterię fantową. Nagrodą główną był radiomagnetofon CD marki Hyundai, losowany i wręczany przez czcigodnego Ksiedza Biskupa. Szczęście dopisało ministrantowi, gratulujemy! Nie zabrakło oczywiscie malowania twarzy wszystkich chętnych dzieci a nawet młodzieży.

Zapraszamy więc do oglądania zdjeć.

Utworzono: 2012-09-18