Turniej dzielnicowy

W czwartek, 12 maja, odbyła się, na naszym boisku salezjańskim, wstępna faza rozgrywek "Turnieju dzielnicowego" piłki nożnej zorganizowanego przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Nasz świetlicowa drużyna "Strażnicy Kaliny" zagrała mecze z:  Bliźniakiem OM nr 2 Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo (1:3) oraz z drużyną Świelicy Opiekuńczo-wychowawczej KSM (1:8). Była to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności piłkarskich oraz zawarcia nowych znajomości międzyświetlicowych.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne mecze w grupie A.

We wtorek, 17 maja, odbyły się kolejne mecze grupy A, tym razem nasza świetlicowa drużyna Strażnicy Kaliny zmierzyli się z drużyną FC Kośminek pokonując ją 5-0. Był to ostatni mecz naszej drużyny w turnieju, ponieważ zajęła ona 3 miejsce w grupie A i nie zakwalifikowała się do ćwierćfinałów.

W Uroczystość Maryi Wspomożycielki udaliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 24, w której odbyły się ostateczne rozgrywki między finałowymi drużynami.

Po finałowym meczu nastąpiło rozdanie dyplomów, nagród oraz wręczenie pucharu dzielnicowego.

W II Turnieju Dzielnicowym pierwsze miejsce zajęła drużyna Świetlicy Opiekuńczo-wychowawczej KSM, drugie drużyna Bliźniaka OM nr 2 Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo zaś trzecie reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 24.

WSZYSTKIM DRUŻYNOM GRATULUJEMY:):)

Utworzono: 2011-06-17